Про журнал
Журнал "Світлотехніка та електроенергетика" (СТЕЕ) заснований в 2002 році, з огляду на необхідність висвітлення результатів досліджень в області світлотехніки, електроенергетики і художньо-архітектурного освітлення. З 2016 року журнал СТЕЕ має статус Міжнародного науково-технічного журналу (Свідоцтво Міністерства Юстиції України КВ №22332-12232ПР від 04.10.2016). Міжнародний журнал «Світлотехніка та електроенергетика» (СТЕЕ) приймає матеріали англійською мовою у трьох форматах: науково-дослідницькі роботи, технічні розробки та реферативні огляди. |
Журнал розрахований на широке коло читачів (вчених, фахівців) в області світлотехніки, електроенергетики, електропостачання, електротехніки, електроприводу, електромашинобудування, вимірювання, контролю та автоматизації технологічних процесів. Адреса веб-ресурсу журналу в інтернет: https://lepe.kname.edu.ua
За роки видавничої діяльності журнал "Світлотехніка та електроенергетика" змінював свій зовнішній вигляд та онлайн-платформу, але незмінними залишалися ретельність під час відбору матеріалу, конструктивний діалог з авторами, готовність безоплатно прийняти матеріали, які мають корисний внесок у розвиток сучасної науки і техніки.
Ми прагнемо допомогти дослідникам, ученим, виробникам, установам, світовим агентствам, співтовариствам йти в ногу з новими розробками як з теоретичного боку, так і практичного застосування.
Всі статті, які друкуються в журналі, проходять рецензування провідними фахівцями відповідних галузей (див. Редакційна колегія) а також наукове, загальне і технічне редагування співробітниками редакції.
До складу міжнародної редакційної ради входять вітчизняні та іноземні вчені з Туреччини, Польщі, Чехії, Словенії, Греції, Франції, Фінляндії та Сполучених Штатів Америки.
У штат редакції входять відповідальний секретар і фахівець з технічного редагування та коригування рукописів.
Журнал входить до «Переліку наукових фахових видань України в галузі технічних наук, а опубліковані в ньому статті можуть включатися в список літератури кандидатських і докторських дисертацій.
Метою журналу "Світлотехніка та електроенергетика" є висвітлення досліджень в області створення нових джерел світла, впливу світла на людину, енергозберігаючих технологій в світлотехніці та електроенергетиці, застосування комп’ютерного, проектування в світлотехніці та електроенергетиці, художньо-архітектурного освітлення, якості електроенергії, автоматизації процесів освітлення та електропостачання, стандартизації та сертифікації в світлотехніці та електроенергетиці, поновлюваних джерел енергії, нових технологій в системах електропостачання, виробництва електроенергії, систем перетворення електроенергії, застосування штучного інтелекту в галузі поновлюваних джерел енергії, електричних генераторів, електромеханічних перетворювачів енергії, електричних апаратів в системах електропостачання, енергоефективності та енергозбереження, економії електроенергії, розумних мереж (Smart Grid) в електроенергетиці, кібербезпеки в електроенергетиці, термоелектричної енергії, питань екології в світлотехніці та електроенергетиці, тенденцій розвитку світлотехніки і електроенергетики, проте не обмежується ними.
Рубрики журналу – журнал публікує оригінальні результати досліджень у галузях:
- Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
- Комп’ютерні науки та інформаційні технології
- Інформаційні системи та технології
- Прикладна механіка
- Матеріалознавство
- Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
- Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка
- Телекомунікації та радіотехніка
Всі статті безкоштовні для доступу, читання та завантаження. Повнотекстовий доступ до наукових статей журналу в режимі реального часу представлений на офіційному сайті журналу в розділі Архіви.
У цьому журналі використовується система LOCKSS для реалізації розподіленої системи архівування і дозволяє створювати постійні архіви журналу для цілей збереження і відновлення.
Видавнича політика. Редакцією журналу було вжито заходів для забезпечення високих етичних та професійних стандартів, заснованих на Принципах прозорості і кращої практики наукових публікацій.
Ідентифікатор цифрового об'єкту
Кожній статті надається унікальний ідентифікатор DOI (Digital Object Identifier)