СВІТЛОДІОДНА ЛАМПА-СВІТИЛЬНИК І ДЕЯКІ НЮАНСИ ТЕПЛОВОГО ОПОРУ
Анотація
Запропоновано варіант системи термостабілізації для світлодіодної лампи прямої заміни з цоколем Е27. Приводяться результати досліджень часових характеристик оптичних параметрів лампи та часу стабілізації. Визначається вплив площі робочої поверхні радіатора на кондукційну і конвекційну складові теплового опору. Прогнозується можливість створення петрофітів потужністю до 20 Вт зі спадом світлового потоку до моменту стабілізації не більше 10%.##submission.downloads##
Як цитувати
Сорокін, В. М., Копнін, В. П., & Сєрий, А. Ф. (2013). СВІТЛОДІОДНА ЛАМПА-СВІТИЛЬНИК І ДЕЯКІ НЮАНСИ ТЕПЛОВОГО ОПОРУ. Світлотехніка, (1), 4–13. вилучено із https://lepe.kname.edu.ua/index.php/lepe/article/view/240
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).