Стаття Сучасна енергетика в світлі нових фізичних уявлень і технічних реалізацій. Короткий огляд
Ключові слова:
сучасна енергетика, фізичний вакуум, нові джерела енергії, альтернатори, резонанс, трансформатор ТеслаАнотація
В рамках короткого огляду висвітлені перспективні гіпотези і напрацювання, представлені в спеціальній науковій літературі і спрямовані на пошуки принципово нових джерел, заснованих на фізичних принципах здобування енергії з навколишнього простору. Описано безпаливні генератори, як конвертори різних видів енергії з навколишнього простору, розробка яких стає все більш перспективною для вирішення проблем сучасної енергетики і технічні проекти яких переходять в стадію промислового виробництва. За фізичними ознаками принципової дієвості серед них виділені теплогенератори, магнітодинамічні конвертори, конвертори гравітаційної енергії і, нарешті, електродинамічні альтернатори. У порівнянні з теплогенераторами більш численним і різноманітним є клас альтернаторів, які використовують постійні магніти. Конвертори гравітаційної енергії це, як правило, «вічні двигуни», що містять конструктивні складові, в яких важелі або вода, що падають вертикально вниз, обертають колесо і виконують корисну роботу. Остання виділена група безпаливних генераторів це електродинамічні альтернатори, що працюють як конвертори електромагнітної енергії з навколишнього простору. Найбільш цікавим прикладом перетворювача даного типу є відомий широкому колу фахівців «трансформатор Тесла». Його відмінною рисою є надзвичайно високий коефіцієнт перетворення енергії (), що набагато перевищує коефіцієнт трансформації, обумовлений індуктивним зв'язком між обмотками. На закінчення, виходячи з порівняння аналогів, сформульована гіпотеза про резонансні явища як «ключ» доступу до енергії навколишнього простору.
Посилання
Energy Technology Perspectives: Scenarios and Strategies to 2050, Paris, OECD/IEA Publ., 2010, 710 p.
V. A. Etkin, Energy Dynamics (synthesis of the transfer and transformation energy theories). St. Petersburg, Nauka Publ., 2008. (In Russian).
V. A. Acukovskiy, Physical basis’s of the electromagnetism and the electromagnetic phenomena. The ether dynamical interpretation. Moscow, Editorial URSS Publ., 2001. (In Russian).
V. V. Yavorskiy, “Energy out from “nowhere,” Science and life, vol. 10, pp.78-79, Nov. 1998. (In Russian).
T. E. Bearden, “Extracting and Using Electromagnetic Energy from the Active Vacuum,” Modern Nonlinear Optics, Edited by Myron W. Evans. Series Editors: I. Prigogine and Stuart A. Rice. Hoboken, USA, John Wiley & Sons, Inc. 2001, ch. 5, pp. sec., pp. 543-639.
J. D. Kraus, Electromagnetics. 4th ed. N.Y., McGraw-Hill Publ., 1992.
D. Clowe et al. “A Direct Empirical Proof of the Existence of Dark Matter,” The Astrophysical Journal Letters, vol. 648, no. 2, pp. 109-113, Aug. 2006.
K. R. Shoulders, “Energy Conversion Using High Charge Densit,” U.S. Patent 5 018 180, May 21, 1991.
P. A. Lindemann, The Free Energy Secrets of Cold Electricity. WA, Clear Tech Inc. Publ. PO Box, 2000.
P. A. Lindemann, Tesla’s Radiant Energy, N.Y., 2000.
V. A. Etkin, Theoretical Basis’s of the Non-Fuel Power Engineering, Canada, Altaspera Publishing & Literary Agency Inc. Publ., 2013.
N. Tesla, Lections and articles, Moscow, Tesla Print Publ., 2003. (In Russian).
V. A. Acukovskiy, Tesla transformer: energy from ether, Zhukovskyy, OOO «Petyt» Publ., 2004. (In Russian).
Yu. V. Batygin, “Physical technical aspects of the energy extraction from the surrounding space with help of the Tesla transformer,” presented at the II All-Ukrainian Scientific and Practical Seminar, dedicated to the 85th anniversary of Kharkiv National Automobile and Highway University “Theoretical and applied problems of interaction of science and technology,” Kharkiv, Ukraine, 2016.
Yu. V. Batygin, “Energy gain by means of resonance in the Tesla coil,” Automobile transport, vol. 39, pp. 86-89, Des. 2016 (In Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).